Zadzwoń:  +48 22 299 17 01 / kom. +48 605-887-593

Księga gości

Dekoracje ślubne i weselne

Ślub to najważniejszy dzień w naszym życiu. Przygotowując się do niego, dbamy również o to, by zostały po nim piękne pamiątki – dla nas i rodziny. Zatrudniamy kamerzystę, fotografa lub dwóch. Czasami zdjęcia robi nam dron. Wszystkie zdjęcia i filmy poddawane są profesjonalnej obróbce. Najpiękniejsze fotografie trafiają do ozdobnego albumu. Księga gości na wesele – warto ją mieć

A jak ślubną księgę gości wyeksponować? Najczęściej wykładamy księgę gości na specjalnie do tego przygotowanym stoliczku, w zacisznym zakątku sali. Można ją również puścić swobodnie między gości lub wyeksponować przy wejściu na salę weselną. Księga ślubna w niecodziennym wydaniu.

Klasyczną weselną księgę gości możemy odpowiednio przygotować. Udekorujmy ją własnymi zdjęciami, opowiadającymi naszą historię. Goście zainspirowani naszymi przygodami być może przypomną sobie taką, w której wspólnie uczestniczyliśmy albo nawiążą do własnych. Świetnym uzupełnieniem będą zdjęcia gości weselnych z fotobudki lub polaroidu.

Plakat jako księga gości to kolejny pomysł na odejście od klasycznej księgi wpisów gości weselnych. Zaproponujmy gościom wpisywanie się na listki, które należy przyczepić do gałęzi drzew lub pójdźmy o krok dalej i udostępnijmy specjalny tusz do zostawiania odcisków palców.

Artykuły powiązane

Informacje kontaktowe

+48 22 299 17 01
+48 605 887 593
sklep@slubnyzakatek.com
www.slubnyzakatek.com

Oprawa ślubu, akcesoria weselne i okolicznościowe, wypożyczalnia, atrakcje na imprezy, biżuteria, internetowy sklep z dekoracjami ślubnymi i weselnymi.

Ślubny zakatek logo dekoracje slubne weselne akcesoria chrzciny