Zadzwoń:  +48 22 299 17 01 / kom. +48 605-887-593

Dekoracje kwiatowe

Dekoracje kwiatowe

Oprawa na ślubny samochód to jeden z ważniejszych elementów, o jakie trzeba zadbać odpowiednio wcześniej. Żywe kwiaty, z których tworzone są ozdoby na auto wiozące nas do ślubu, powinny komponować się przede wszystkim ze ślubnym bukietem Panny Młodej, a także wystrojem kościoła i sali weselnej.

Tworząc dekoracje na samochód do ślubu, należy pamiętać o zmiennych warunkach pogodowych, co dotyczy każdego miesiąca, nawet najmniej zawodnego w tym aspekcie sierpnia. Wszystkie dekoracje, w tym również te kwiatowe. Ozdoby na ślubny pojazd to jedyny przypadek, kiedy możemy użyć sztucznych kwiatów – kościół i salę bankietową przystrój koniecznie żywymi roślinami.

 

Przygotowaliśmy także różne kwiatowe dekoracje, które zostały stworzone z wykorzystaniem ratanowych elementów, perełek, wstążeczek czy kokardek. Eleganckie wianki i kompozycje w kształcie serc podkreślają romantyczny charakter uroczystości. Przyciągną uwagę wszystkich gości, a także przypadkowych osób, obok których będziecie przejeżdżać.

 

Artykuły powiązane

Informacje kontaktowe

+48 22 299 17 01
+48 605 887 593
sklep@slubnyzakatek.com
www.slubnyzakatek.com

Oprawa ślubu, akcesoria weselne i okolicznościowe, wypożyczalnia, atrakcje na imprezy, biżuteria, internetowy sklep z dekoracjami ślubnymi i weselnymi.

Ślubny zakatek logo dekoracje slubne weselne akcesoria chrzciny