Zadzwoń:  +48 22 299 17 01 / kom. +48 605-887-593

Dekoracje ślubne – ich przygotowanie wymaga kompleksowego planu i konsekwencji w działaniu. Decydujemy się, w jakim stylu chcemy urządzić wesele, pamiętając, by cała aranżacja była jak najbardziej naturalna, pasująca do osobowości Pary Młodej. Według tego klucza zaczynamy poszukiwania wszelkich dekoracyjnych elementów.
blog wazony swieczniki 03
Przy układaniu dekoracji ślubnych na stołach, pamiętajmy o wygodzie – gości, ale również obsługi stołów. Komfort zapewnią wysokie kompozycje, które umieszczone w smukłych, szklanych wazonach zapewnią gościom komfort podczas rozmowy. Będą wtedy też zajmowały mało miejsca, z którym na weselnym stole bywa różnie.


blog wazony swieczniki 02

Podobną zasadą kierujemy się przy wyborze świec i świeczników. Jeśli stoły, przy których będą siedzieć nasi goście nie mają imponujących rozmiarów, oszczędźmy miejsce na zastawę i potrawy, nie zastawiając ich ani obszernymi wiązankami, ani grubymi świecami.

blog wazony swieczniki 01
Wykorzystywanie szklanych naczyń daje wiele możliwości. Nie wszystkie musimy użyć zgodnie z ich przeznaczeniem. W małych paterach mogą znajdować się słodkości, ale i małe bukieciki. Słój aptekarski to doskonały element wystroju słodkiego stołu – wsypmy do niego kolorowe cukierki, będzie praktycznie, ale przede wszystkim smakowicie.

slubnyzakatek

Informacje kontaktowe

+48 22 299 17 01
+48 605 887 593
sklep@slubnyzakatek.com
www.slubnyzakatek.com

Oprawa ślubu, akcesoria weselne i okolicznościowe, wypożyczalnia, atrakcje na imprezy, biżuteria, internetowy sklep z dekoracjami ślubnymi i weselnymi.

Ślubny zakatek logo dekoracje slubne weselne akcesoria chrzciny