Zadzwoń:  +48 22 299 17 01 / kom. +48 605-887-593

Materiały dekoracyjne są nieodłącznym elementem wystroju sali weselnej, kościoła czy stołów. Tiule i organzy to tworzywa, które idealnie sprawdzają się w tworzeniu weselnych dekoracji.

organza biala 9mORGANZA c. turkus, 9mORGANZA c. różowa, 9mORGANZA cappuccino, 9m

Organtyna jest materiałem niezwykle plastycznym, dzięki czemu ułożenie go w dowolny sposób jest niezwykle łatwe i efektowne. Jest to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do tworzenia ozdób. Niezwykle wdzięczny, bo dzięki małemu nakładowi pracy i czasu, powstałe zdobienia robią duże wrażenie – na gościach weselnych oraz osobach oglądających zdjęcia i filmy ze ślubu i wesela.

Właśnie dlatego, że organzy mają tak uniwersalne zastosowanie, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przygotowaliśmy wiele kolorów – od klasycznej, zawsze idealnej bieli, przez subtelne kremy czy fiolety w odcieniach liliowych, po mocne i wyraziste czerwienie, turkusy czy róże. Cała paleta barw to wiele możliwości – organizatorzy wesel w różnych stylach znajdą organzy, które będą idealne właśnie dla nich.

Organza obszywana 12 cm, biskupiOrganza obszywana 12 cm, bordoOrganza obszywana 12 cm, brudny różOrganza obszywana 12 cm, oliwka

Wszechstronne zastosowania organtyny to okazja do wykorzystania jej przy procesie tworzenia ozdób za równo na stoły, krzesła, ławy kościelne czy samochód wiozący Parę Młodą do ślubu. Przydatne mogą okazać się gładkie, jednokolorowe materiały, jak i organzy z ozdobnym nadrukiem. Na stole pięknie prezentują się np. kremowe organzy z brokatowym wzorem – jednocześnie subtelne i nie dające się przeoczyć nakrycia stołu. Sprawdzą się one podczas innych uroczystości rodzinnych, takich jak chrzciny, okrągła rocznica ślubu, a nawet uroczysta kolacja wigilijna.

slubnyzakatek

 

Informacje kontaktowe

+48 22 299 17 01
+48 605 887 593
sklep@slubnyzakatek.com
www.slubnyzakatek.com

Oprawa ślubu, akcesoria weselne i okolicznościowe, wypożyczalnia, atrakcje na imprezy, biżuteria, internetowy sklep z dekoracjami ślubnymi i weselnymi.

Ślubny zakatek logo dekoracje slubne weselne akcesoria chrzciny