Zadzwoń:  +48 22 299 17 01 / kom. +48 605-887-593

Marzysz o pięknych stołach, niezwykłych kwiatach, wyjątkowej zastawie i… Nie masz pomysłu, jak jeszcze ozdobić stoły weselne, by jednocześnie nie popaść w przesadę? Z pewnością szukasz inspiracji i być może znalazłeś już idealny pomysł na proste i efektowne ozdoby i teraz już tylko szukasz rozwiązań dedykowanych specjalnie dla Ciebie.

dekoracje kamyczki weselne ozdoby 01 

Wodne dekoracje nie bez przyczyny zyskują w ostatnim czasie na popularności. Są niezwykle efektowne, proste w wykonaniu i bez trudu możesz stworzyć takie, jakich Twoi goście weselni jeszcze nie widzieli. Wystarczy trochę wyobraźni, a takie ozdoby zrobią się niemal same!

dekoracje kamyczki weselne ozdoby 02

Do ich wykonania wykorzystaj szklane naczynia, wodę oraz kwiaty lub świece. Nie wszystkie naczynia trzeba wypełniać dokładnie tymi samymi elementami, pamiętaj tylko o trzymaniu się jednej stylistyki.

dekoracje kamyczki weselne ozdoby 03

Do stworzenia wodnych dekoracji wykorzystaj specjalnie do tego przeznaczone świeczki. Będą one pływać po powierzchni wody, zostawiając Ci pole do popisu w stworzeniu prawdziwego dzieła pod taflą przezroczystej cieczy. Wykorzystaj akrylowe serduszka, diamenciki, girlandy perłowe i kryształowe i diamentowe konfetti, które znajdziesz u nas w różnych kolorach i kształtach. Do zaprojektowania wodnych dekoracji śmiało wykorzystaj ogólnodostępne kasztany, orzechy czy płatki kwiatów. U nas znajdziesz również kamienie ozdobne – mniejsze i większe, zawsze więc stworzysz ozdoby dokładnie takie, jak sobie wymarzyłeś.

slubnyzakatek


Informacje kontaktowe

+48 22 299 17 01
+48 605 887 593
sklep@slubnyzakatek.com
www.slubnyzakatek.com

Oprawa ślubu, akcesoria weselne i okolicznościowe, wypożyczalnia, atrakcje na imprezy, biżuteria, internetowy sklep z dekoracjami ślubnymi i weselnymi.

Ślubny zakatek logo dekoracje slubne weselne akcesoria chrzciny